Series
Ratings
184
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The RanchRated ★ 4.0
The RanchRated ★ 4.0
The RanchRated ★ 4.0
The RanchRated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 2.5
I Got a Cheat Skill in Another World and Became Unrivaled in The Real World, TooRated ★ 2.0
School Spirits Season 1Rated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
A Meal Makes Her ForgetRated ★ 3.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
The GuestRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0