Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 2.0
Stuart Little 2Rated ★ 1.0
Crush and BlushRated ★ 1.0
HelplessRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0