Movies
Ratings
648
Decision to LeaveRated ★ 4.5
QueenpinsRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 2.5
Anna KareninaRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 2.5
Brief EncounterRated ★ 4.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
Rough NightRated ★ 3.0
Death ProofRated ★ 5.0
Just My LuckRated ★ 3.0
Kill Me Three TimesRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.0
Sweet & SourRated ★ 3.5
The Nice GuysRated ★ 4.0
Beauty WaterRated ★ 3.0
The GentlemenRated ★ 4.0
Nothing to HideRated ★ 2.5
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5