Titles you rated
The OARated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
LegionRated ★ 3.5
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 3.5- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 3.0