Titles you rated
The ClientRated ★ 0.5
DaybreakersRated ★ 3.0
BurntRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
2012Rated ★ 2.0
SaltRated ★ 3.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
ThorRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 0.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5