Titles you rated
WestworldRated ★ 4.0- Prison Break Season 5Rated ★ 1.5
Burn NoticeRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Altered CarbonRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 2.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 3.5
The BlacklistRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
ArrowRated ★ 3.0
HouseRated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
HouseRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 3.0