Movies
Ratings
938
Bird BoxRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Jin Roh The Wolf BrigadeRated ★ 2.5
Event HorizonRated ★ 3.5
SouthpawRated ★ 3.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 2.0
The Con ArtistsRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0