Movies
Ratings
117
HancockRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
FearlessRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
King of ComedyRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
I Am The KingRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
My Little BrideRated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 4.0