Movies
Ratings
391
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 0.5
The RoundupRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
The BatmanRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.5
Casino RoyaleRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 1.5
Knives OutRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.5