Movies
Ratings
77
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 2.5
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0