Series
Ratings
12
Abnormal SummitRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0