Titles you rated
St. VincentRated ★ 4.5
The EqualizerRated ★ 4.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 3.5
NeighborsRated ★ 3.5
White House DownRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5