Titles you rated
CallRated ★ 3.0
Money MonsterRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
One Minute Time MachineRated ★ 3.5
Time to HuntRated ★ 2.5
The LobsterRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Set Me FreeRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5