Movies
Ratings
330
1917Rated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.0
Laurence AnywaysRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
FargoRated ★ 5.0
ScarfaceRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5
Jerry MaguireRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.5