Titles you rated
MaleficentRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 3.5
HolidayRated ★ 3.0
MontageRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 2.5
Saw IIRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 3.0