Titles you rated
AfterRated ★ 5.0
After We CollidedRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 5.0
TMNTRated ★ 4.0
New Police StoryRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
DinosaurRated ★ 4.0
BeanRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 3.0
AlfieRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
In Good CompanyRated ★ 3.0