Titles you rated
Chernobyl DiariesRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
CarriersRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 2.0
SunflowerRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
CrankRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 4.0