Movies
Ratings
538
Great ExpectationsRated ★ 5.0
A Moment of RomanceRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
Point BreakRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
Waikiki BrothersRated ★ 5.0
PlatoonRated ★ 3.0
Green FishRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
The ExorcistRated ★ 4.0
Rebel Without a CauseRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 5.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 5.0
Doctor ZhivagoRated ★ 5.0
Rules of the GameRated ★ 4.5
The StingRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5