Titles you rated
Dear My FriendsRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 0.5
SignalRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0