Titles you rated
SilmidoRated ★ 3.5
WindstruckRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 0.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 2.5
Best ChefRated ★ 3.5
10,000 BCRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 2.0
Private EyeRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Last AirbenderRated ★ 0.5
The ClientRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
PandoraRated ★ 3.5
Petty RomanceRated ★ 3.5