Series
Ratings
141
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Princess HoursRated ★ 1.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.0
Dr. JinRated ★ 3.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.0
Ordinary LoveRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 2.0
LookingRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
LookingRated ★ 4.5
Listen to My HeartRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0