Movies
Ratings
617
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
CureRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
FlowRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
BLUE GIANTRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 4.0