Titles you rated
The ThievesRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
The House BunnyRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0