Titles you rated
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.5
SaltRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 4.0