Titles you rated
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
Granny's Got TalentRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Saint Young MenRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 3.5
FireworksRated ★ 2.0
Pee-NutRated ★ 2.0- Game OverRated ★ 3.0