Series
Ratings
107
Make a Woman CryRated ★ 2.5
Queen's FlowerRated ★ 3.0
MaskRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.5
Becoming a BillionaireRated ★ 3.5- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.5
- Queer as Folk Season 4Rated ★ 4.0
- Queer as Folk Season 5Rated ★ 4.0
- Queer as Folk Season 3Rated ★ 4.0
- Queer as Folk Season 1Rated ★ 4.0
- Queer as Folk Season 2Rated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0- Smile, YouRated ★ 4.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5