Movies
Ratings
93
Resident EvilRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 3.0
Alien³Rated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 2.0
Independence DayRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 5.0
DraculaRated ★ 2.0
V for VendettaRated ★ 1.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 5.0
UnleashedRated ★ 4.0