Movies
Ratings
885
ExhumaRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5- The rain comes soonRated ★ 3.0
Delta BoysRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Daytime DrinkingRated ★ 3.5
WindstruckRated ★ 0.5
ElementalRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Baahubali 2: The ConclusionRated ★ 3.5