Movies
Ratings
1106
StokerRated ★ 4.0
Days of ThunderRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 4.0
A Perfect WorldRated ★ 4.0
The X Files: I Want to BelieveRated ★ 4.0
First KnightRated ★ 3.0
The InternshipRated ★ 4.0
One Fine DayRated ★ 4.0
Jack and JillRated ★ 3.0
Look Who's TalkingRated ★ 3.0- Doctor BongRated ★ 3.0
- Millions In My AccountRated ★ 4.0
Birthday GirlRated ★ 5.0
She's Out of My LeagueRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
Along Came PollyRated ★ 4.0
The ReboundRated ★ 3.0
American WeddingRated ★ 3.0
The StudentRated ★ 4.0
Fever PitchRated ★ 4.0