Movies
Ratings
285
MasqueradeRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
BreachRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 3.0
ChawRated ★ 4.0
CountdownRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
City of GodRated ★ 4.0
TyphoonRated ★ 3.0
ChangelingRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
MagnoliaRated ★ 3.0
SickoRated ★ 5.0
American GangsterRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.0