Movies
Ratings
626
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
A Most Wanted ManRated ★ 4.0
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 5.0
The FounderRated ★ 3.5
Draft DayRated ★ 3.0
Flags of Our FathersRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Death Becomes HerRated ★ 3.0
ExitRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5