Titles you rated
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5- ポケットモンスターRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
- Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 4.5
BrainRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.0