Movies
Ratings
414
Midnight DinerRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 3.5
The Taste of MoneyRated ★ 1.5
I Am LegendRated ★ 1.0
Step Up RevolutionRated ★ 1.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 1.5
Shaolin SoccerRated ★ 2.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 1.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.0
SpellboundRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5