Series
Ratings
62
FleabagRated ★ 5.0
FleabagRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
The Haunting of Bly ManorRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
The Upshaws Season 1Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
The Office Season 3Rated ★ 4.5
The Office Season 2Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0
Inside Bill's Brain: Decoding Bill GatesRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Futurama Season 1Rated ★ 5.0