Titles you rated
Dogs Are IncredibleRated ★ 4.0
Village Survival, the EightRated ★ 4.0
Village Survival, the EightRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Lost UniverseRated ★ 4.0- Real Standup In KoreaRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Doctor PrisonerRated ★ 3.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.5
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Mushi-ShiRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 남과 여Rated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0