Movies
Ratings
410
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
DerailedRated ★ 3.0
The Brain ManRated ★ 4.0- All Bark No BiteRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
New TrialRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5