Movies
Ratings
342
ExhumaRated ★ 2.5
DuneRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The GraduateRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 2.0
LightyearRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 2.5
The PlatformRated ★ 2.5
WonderRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
ZodiacRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 2.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 2.0
Back to the Future Part IIRated ★ 2.0
Back to the FutureRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
LegendRated ★ 1.0
MinariRated ★ 2.0