Movies
Ratings
1122
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 2.5
Civil WarRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 3.0
The Wild BunchRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 0.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 0.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
They Call Me TrinityRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 0.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 2.0
The FlashRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.0