Movies
Ratings
179
PsychoRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Hotel RwandaRated ★ 4.0
DownfallRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5