Movies
Ratings
343
PredestinationRated ★ 4.5
National TreasureRated ★ 3.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 1.0
MatildaRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 5.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.5