Titles you rated
Midnight FMRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
The MistRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Eye For An EyeRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0