Titles you rated
OblivionRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Tabloid TruthRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 2.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0