Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 0.5
My MisterRated ★ 1.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Bachelor's Vegetable StoreRated ★ 1.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 0.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 3.5- Precious FamilyRated ★ 2.5
First Wives' ClubRated ★ 3.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.5