Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Love HardRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
LucaRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.0
The Princess and the FrogRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 2.5
BurningRated ★ 3.5
Next Door NeighborRated ★ 3.0
CollectorsRated ★ 2.5