Series
Ratings
87
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 1.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.0
You Season 3Rated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The ChairRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
VincenzoRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
KairosRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
BroadchurchRated ★ 3.5
Manhunt: Lone WolfRated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5