Movies
Ratings
357
Don't BreatheRated ★ 1.0
Grave EncountersRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 2.5
One-LineRated ★ 3.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
Heart and SoulsRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 0.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 2.0