Titles you rated
FingersmithRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 0.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 1.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5- War of MoneyRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
Gintama°Rated ★ 4.5