Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
RashomonRated ★ 4.0
The Floor PlanRated ★ 1.5
DuneRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 5.0
ExitRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 5.0
WickedRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.5
Green BookRated ★ 4.0