Titles you rated
Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0