Titles you rated
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Queen of the SouthRated ★ 3.0
Queen of the SouthRated ★ 3.0
Selling Sunset Season 3Rated ★ 3.0
Selling SunsetRated ★ 3.0
Selling Sunset Season 5Rated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
My NameRated ★ 2.5
Work Later, Drink NowRated ★ 0.5
BridgertonRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 3.5